Ademder Kitap Kafe

Ademder Kitap Kafe

Ademder Kitap Kafe açıldı. Ademder Derneği'nin İktisadi İşletmesi olarak faaliyetlerine başlayan Ademder Kitap Kafe 26 Temmuz 2023 Çarşamba günü resmen faaliyetlerine başlamıştır.

Ademder Derneği'nin İktisadi İşletmesi olarak faaliyetlerine başlayan Ademder Kitap Kafe 26 Temmuz 2023 günü resmen faaliyetlerine başlamıştır.

Başta Dernek Başkanımız Marmara Üniversitesi Fen Edeb. Fak. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil olmak üzere kıymetli dost vebüyüklerimiz teşrife ederek şereflendirdiler.

Katılımcılarımız Marmara Ünversitesi Emekli Öğretim Üyesi Akademisyen Prof. Dr. Ramazan Ayvallı, Mahmut Holding A.Ş. YKB Sayın Mahmut Küçükdoğan Bey, GOAT Grup YKB Dr. Mehmet Şahin Bey, Bambum A.Ş. YK Üyesi Yahya Yar Bey, Aday Mekanik A.Ş. YK Başkanı İşadamı Abdullah Doğanay Bey, Fahrettin Tacar Eğitim Vakfı YK Üyesi Ömer Faruk Ok Bey, İsteder Derneği YK Üyesi Ali Kara Bey ve çok kıymetli komşularımıza teşekkür ederiz.

Beylikdüzü özelinde çocuk ve gençlerimize ve ailelerimize hizmet vermesi planlanan merkezimizde; Ders çalışmaya, kitap okumaya, birbirinden seçkin kitapları satın almaya ve dinlenmeye yönelik bir mekan olarak tasarlandı.

Destek olan herkese teşekkür eder saygılarımızı sunarız.